Vi hadde vel sett føre oss et skue utenom det vanlige da jeg og Jonny tok til skogs for å fotografere stjerneskudd. Ein kar ifrå riksmedia hadde hauset dette voldsomt opp.
Med batteriene ladet og med tomme minnekort spant vi til skogs. Her er noen av bildene vi fikk med oss hjem igjen:
Nå blei det ikke så skrekkelig med stjerneskudd, men det blei ei flott anledning til å få trent seg litt i å fotografere Melkeveien.
På de fleste bildene benyttet jeg ca 30 s lukketid.
Fleire naturbilder kan du se på www.ingvald.smugmug.com
Takk for at du vippa innom!
Del jønne deia innleggane med andre hvis du fant noe gøy noe. Vipp innom nettbutikken å kikk dæ litt rondt. Der finner du alt ifrå kaffikåpper te bilder du kan ha på veggen. "by Kranglefant" er en kolleksjon med produkter som er utarbeidet i sammen med Ressursen på Hunsøya. Detta er produkter som er vennesla-inspirert. Deia produktane lage di øu her i Vennesla by Kranglefant